Kvíz v spolupráci s Dr.Oetker šplhá k 70 000 otvoreniam. Čím tak zaujal?

/
28. december 2020, 13:40
/
28. december 2020, 13:40

V novej časti Refresher Insider si povieme, čo stojí za úspechom kvízov.

Ak čítaš tieto riadky, pravdepodobne budeš patriť do skupiny tzv. mileniálov a teda ľudí narodených medzi rokmi 1980 až približne 1997. 

 

Práve na tých, ktorí vyrastali v 90-tych rokoch a pamätajú si seriály ako Alf či V siedmom nebi sme zacielili kvíz v spolupráci so značkou pudingu Dr. Oetker. Ten na našom webe dosiahol skvelý výsledok, a to takmer 70 000 otvorení.

Nostalgia zabodovala

Spomienky na detstvo či teenagerské časy vzbudili v danej cieľovke príjemnú nostalgiu a vďaka kvízu sa opäť na chvíľu ocitli vo svojej detskej izbe, kde hrávali pogy, počúvali kazety na walkmane či sledovali americké sitkomy. 

 

Tejto generácii dobre známa značka Dr. Oetker perfektne zapadla do konceptu a tak posledná otázka kvízu, kde sme sa pýtali na počet príchutí tohto legendárneho pudingu, pôsobila natívne a prirodzene. 

   

Kvíz v spolupráci s Dr.Oetker šplhá k 70 000 otvoreniam. Čím tak zaujal?
Zdroj: Dr. Oetker

Kvízy patria k najklikanejším článkom na našom webe

Aj v tomto prípade platí, že interakcia čitateľov je jedným z najefektívnejších faktorov úspešnosti článku. Čitatelia sa radi zapájajú, hádajú či diskutujú. Aj od samotného klienta prišla pozitívna spätná väzba na našu spoluprácu.

 

„Bola som milo prekvapená, ako všetci naokolo reagovali na puding. Je pekné vidieť, že nás táto tradícia stále spája či už v spomienkach, v prítomnosti alebo aj prostredníctvom inovácií ako Protein puding. Kvíz bol spestrením, bol nenútený a celkovo pekne orientovaný na cieľovku Refresheru. Môžem len odporučiť ako obohatiť native content,“ prezradila produktová manažérka Dominika Hoellerer.

 

Aj vaša značka sa dá prepojiť s vhodným kvízom a ide o efektívnu cestu, ako osloviť desaťtisíce ľudí. Značku vieme zakomponovať do otázok (podobne ako u Dr. Oetker), obrázkov, odpovedí, či do textu, ktorý predchádza samotnému kvízu. Nedávno sme spustili na webe redizajn kvízov s novými funkciami a krajším spracovaním. 

Redizajn kvízov
Redizajn kvízov Zdroj: Refresher

Nebojte sa s nami spolupracovať, vymyslíme pre vás netradičný a kreatívny obsah, čím vám pomôžeme zvýšiť povedomie o vašej značke a podporiť predaj. Možností inzercie je u nás naozaj veľa. Viac info nájdete na podstránke refresher.sk/reklama.

 

Náš obchodný tím vám rád ušije komunikáciu na mieru. Neváhajte nás preto kontaktovať na reklama@refresher.sk. 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho priateľom